Close

Atrakcie na mestské podujatia

Katalóg zábavných atrakcií - Atrakcie na mestské podujatia

Šmýkľavka Mickey

Šmýkľavka so skákacou plochou s motívom Mickey Mouse. Nafukovací hrad vhodný pre viacero detí. Vďaka vyvýšeným bočným stenám je vstup do hradu lepšie kontrolovateľný, čo je výhodou pri akciách s vyššou účasťou detí. Farebnosť, veľkosť aj motív je veľkým lákadlom pre deti na obecných akciách a meststkých podujatiach.

Rodeo Býk

Atrakcia známa najmä z amerických filmov, ktorá sa v našich končinách teší veľkej obľube. Atrakcia ponúka niekoľko stupňov rýchlosti, možnosť rotačného pohybu aj nakláňania sa, a tak je vhodná pre menších aj väčších užívateľov.

Bojová aréna

Stante sa na pár momentov gladiátorom a porazte svojho súpera v neľútostnom súboji s nafukovacími tyčami či boxerskými rukavicami. Ten kto ostane na platforme ako posledný, vyhráva. Atrakcia je vhodná pre deti aj dospievajúcich.

Špeciálne pre potreby mesta sme navrhli výhodné balíky atrakcií na prenájom, ktoré mestské podujatie oživia a návštevníkov zabavia. Vyberte si zo širokej ponuky možnosti a variácií atrakcií na prenájom vhodných pre verejné podujatia organizované mestom, kultúrnym centrom alebo združením. Všetky naše atrakcie na prenájom majú certifikát bezpečnosti, sú určené na profesionálne využitie a majú potrebnú kapacitu na podujatia pre širokú verejnosť.

 

Zabezpečujeme profesionálny servis prenájmu atrakcií na podujatia mesta, obce či občianskeho združenia vrátane dovozu atrakcie, inštalácie, technického dozoru a demontáže.

 

 

Mimoni hrad skákací

Už viac ako 5 rokov zabezpečujeme prenájom zábavných atrakcií. Medzi našich spokojných klientov i zákazníkov patria obce, mestá, organizácie, eventové i marketingové agentúry, známe značky a úspešné firmy. Našim zákazníkom ponúkame výhradne profesionálne, dizajnové nafukovacie atrakcie i reklamy, určené na komerčné využívanie, odolné voči intenzívnej záťaži a určené pre veľkokapacitnú záťaž.

Všetky prenájmové atrakcie majú požadovanú certifikáciu EN14960, rovnako ako homologizované el. fukáre. Dbáme nielen na kvalitu a bezpečnosť zábavných atrakcií ale kladieme dôraz na celkové profesionálne a spoľahlivé zabezpečenie služby prenájom atrakcií. Naše skúsenosti, školený tím a radosť zo spolupráce sú našimi devízami, o ktoré sa chceme podeliť s každým zákazníkom. Záleží nám na tom aby každá zabezpečená služba bola pre našich zákazníkov prínosom, úspechom a aby sme ako subdodávateľ boli výhodným partnerom.