Close

Katalóg zábavných atrakcií - detské oslavy

Bungee futbal

Nafukovacie futbalové ihrisko s rozmerom 12 x 6,5m, súperiaci hráči sú pripevnení bungee lanami a úlohou je nastrieľať do súperovej bránky čo najviac gólov ako pri bežnom futbale. Atrakcia je vhodná najmä na firemné akcie, kde môžu proti sebe súperiť družstvá.

Rozmer ihriska: 12,5 x 6 m
Maximálny počet : 12 hráčov

Bubble futbal

Bodyzorbing – hit sezóny: môžete hrať bodyzorbing futbal, súťažiť v rôznych dispciplách či voľne sa blázniť v nafukovacích loptách. Nafukovacie atrakcie bodyzorbing pobavia všetky vekové kategórie. K prenájmu bodyzorbing atrakcií poskytujeme návod s hrami pre inšpiráciu, loptu či iné doplnky pre vytvorenie súťažných disciplín. Body zorbing lopty prenajímame v 2 farebných prevedeniach modré a červené na odlíšenie súperiacich tímov.

Vodný futbal

Stále najobľúbenejšia letná atrakcia, ktorá osvieži a pobaví všetkých. Vodné futbalové ihrisko s rozmerom 12,5 x 6m, napustené vodou a hráči musia ako pri bežnom futbale obhájiť svoje víťazstvo s čo najviac nastrieľanými gólmi do súperovej bránky. Hra je však sťažená mokrou a klzkou plochou, počas hry ani jeden hráč nezostane suchý.

Pokiaľ organizujete športový deň, máme pre Vás zábavu, na ktorú bude každý spomínať. Vyberte si balík športových atrakcií na prenájom, ktorý oživí vaše podujatie a účastníkom prinesie množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

 

Balíky športových atrakcií na prenájom sú vhodné pre všetky vekové kategórie od detí, cez teenagerov a rovnako tak pre dospelých. Odviažte sa a zašportujte si originálnym spôsobom na nafukovacích atrakciách, ktoré sú maximálne bezpečné a mimoriadne zábavné. Využite športové nafukovacie atrakcie na prenájom a zaručene Váš športový deň bude jedinečný.

 

Mimoni hrad skákací

Už viac ako 5 rokov zabezpečujeme prenájom zábavných atrakcií. Medzi našich spokojných klientov i zákazníkov patria obce, mestá, organizácie, eventové i marketingové agentúry, známe značky a úspešné firmy. Našim zákazníkom ponúkame výhradne profesionálne, dizajnové nafukovacie atrakcie i reklamy, určené na komerčné využívanie, odolné voči intenzívnej záťaži a určené pre veľkokapacitnú záťaž.

Všetky prenájmové atrakcie majú požadovanú certifikáciu EN14960, rovnako ako homologizované el. fukáre. Dbáme nielen na kvalitu a bezpečnosť zábavných atrakcií ale kladieme dôraz na celkové profesionálne a spoľahlivé zabezpečenie služby prenájom atrakcií. Naše skúsenosti, školený tím a radosť zo spolupráce sú našimi devízami, o ktoré sa chceme podeliť s každým zákazníkom. Záleží nám na tom aby každá zabezpečená služba bola pre našich zákazníkov prínosom, úspechom a aby sme ako subdodávateľ boli výhodným partnerom.