Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

REATEK SVK, s.r.o.
821 08 Bratislava
911 01 Trenčín
tel: +421 917 374 112
napíšte nám
+421 32 3811 404
obchod@prenajomatrakcii.sk

DIVÍZIE
Divízie našej spoločnosti

Hľadáte firmu, ktorá dodáva atrakcie, reklamy alebo detské ihriská?

Nafukovacie reklamy: www.nafukovaciareklama.sk

Sme popredný európsky výrobca profesionálnych nafukovacích reklám, ktorých výrobu, dizajn a spracovanie neprestajne od 2008 zdokonaľujeme, aby naše produkty priniesli našim obchodným partnerom očakávané výsledky marketingovej kampane a zvýraznili ich medzi konkurenciou.

Nafukovacie atrakcie : www.nafukovacieatrakcie.sk

Dodávame nafukovacie atrakcie do 15-18 pracovných dní vyrábané z certifikovaných materiálov, ktoré splňujú EN14960 bezpečnostnú normu povinnú pre všetky komerčne prevádzkované atrakcie a reklamné nafukovadlá. Záruku ponúkame ako jediný až 36 mesiacov.

Interiérové ihriská : www.centrazabavy.sk

Naše interiérové ihriská predstavujú spoľahlivú voľbu pre všetkých majiteľov a prevádzkárov, ktorí pochopili, že mať vo svojich priestoroch interiérové ihrisko je nevyhnutnosťou na prilákanie rodín s deťmi, pričom hľadajú pohotové, moderné a overené riešenie. Dodávame zákazkové projekty už do 3-4 týždňov od objednávky.