Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » PODUJATIA PRE OBCE

Zábavné nafukovacie atrakcie

Prenájom atrakcií na spoločenské podujatia a udalosti obce

 

Špeciálne pre potreby obce sme navrhli výhodné balíky atrakcií na prenájom, ktoré obecné podujatie oživia a návštevníkov zabavia. Vyberte si zo širokej ponuky možnosti a variácií atrakcií na prenájom vhodných pre verejné podujatia organizované obcou, kultúrnym centrom alebo združením. Všetky naše atrakcie na prenájom majú certifikát bezpečnosti, sú určené na profesionálne využitie a majú potrebnú kapacitu na podujatia pre širokú verejnosť. Prenájom atrakcií na hody, jarmoky, oslavy obce, výročia obce a iné spoločenské podujatia organizované obcou.

 

Zabezpečujeme profesionálny servis prenájmu atrakcií /skákacích hradov, súťaží pre deti, šmýkačiek, športových hier pre všetky vekové kategórie / na podujatia a udalosti obce vrátane dovozu atrakcie, inštalácie, technického dozoru a demontáže.

Pre viac informácii alebo objednávku nás neváhajte kontaktovať.

 


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

referencie

Staňte sa našim priateľom na Facebooku

Sledujte nás na Instagrame

Spojte sa s nami na LinkedIn