Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

REATEK SVK, s.r.o.
821 08 Bratislava
911 01 Trenčín
tel: +421 917 374 112
napíšte nám
+421 32 3811 404
obchod@prenajomatrakcii.sk

Úvod » PREDAJ ATRAKCIÍ

Predaj nafukovacích atrakcií

VÝROBA - PREDAJ - SERVIS nafukovacích atrakcií a reklamných nafukovacích pútačov. Prezrite si náš online katalóg nafukovacích atrakcií alebo nás kontaktujte pre zaslanie aktuálnych cenových zvýhodnení. Viac na www.nafukovacieatrakcie.sk

Na www.nafukovacieatrakcie.sk - nájdete kompletnú a širokú ponukuprofesionálnych certifikovaných detských aj teambuildingových a športových atrakcií na predaj, ktoré svojím dizajnom, spracovaním aj motívmi spĺňajú požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov a sú určené na komerčné využitie v podnikaní.

Naša spoločnosť REATEK, s.r.o., zabezpečuje profesionálnu zákazkovú výrobu, predaj, prenájom a servis nafukovacích atrakcií a reklamy na Európskych trhoch pod značkou REATEK inflatables - všetky nafukovacie atrakcie REATEK spĺňajú povinnú bezpečnostnú normu EN-14960 (bezpečnosť atrakcií) a sú dodávané so sprievodnou dokumentáciou ovprávňujúcou majiteľa využívať atrakcie na podnikateľské účely.

Dodávame nafukovacie atrakcie a nafukovaciu reklamu z CE, DIN, SGS, TUV certifikovaných materiálov na zákazku podľa požiadaviek našich zákazníkov už do 12-15 pracovných dní.

Vyberte si zo širokej ponuky nafukovacích atrakcií, zábavných atrakcíí, športových atrakcií, atrakcií pre deti aj dospelých:

- vysoká kvalita a originalita - záruka najlepšej ceny nafukovacích atrakcií aj reklám

- rýchly záručný aj pozáručný servis atrakcií a reklám pre všetkých našich zákazníkov

- rýchla dodacia doba 12 - 15 pracovných dní na väčšinu nafukovacích atrakcií

- záruku na vybrané produkty až 3 roky ponúkame ako jediný v Strednej Európe

INFORMUJTE SA U NÁS OHĽADNE PREBIEHAJÚCICH AKCIÍ A ZLIAV.