Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » ŠPORTOVÉ ATRAKCIE » Nafukovací Futbalový terč


        

Nafukovací Futbalový terč

Súťažná hra futbalový terč

 

Číslo produktu: 010/1

NAFUKOVACÍ FUTBALOVÝ TERČ

Vyskúšajte kopať na terč góly. Futbalový terč je určený nielen pre futbalových fanúšikov, ale pre všetkých nadšencov súťaženia a tých, ktorí chcú vyskúšať novú súťažno-zábavnú atrakciu. Zábavná hra pre všetky vekové kategórie.

  • Rozmer terču 5 x 4 m, lopty sú súčasťou prenájmu fungujú formou silného suchého zipsu. Pri skórovaní - zasiahnutí terča sa lopta naň nalepí a stupnica určí počet bodov.

 

Na prevádzku je potrebná rovná plocha bez ostrých častí a elektrická prípojka na klasických 220V. Atrakcia je vhodná pre všetky vekové kategórie.

 

Referencie prenájom atrakcií, novinky a fotogaléria:

Staňte sa našim priateľom na Facebooku

Sledujte nás na Instagrame

Spojte sa s nami na LinkedIn

 

PREČO SI VYBRAŤ SPOLUPRÁCU S NAMI?

KOMPLETNÁ SLUŽBA:

  • prenájom atrakcií zabezpečujeme ako kompletnú službu
  • ceny zahŕňajú technickú prípravu a prevádzku atrakcie
  • garancia termínu
  • príchod s časovou rezervou potrebnou na prípravu atrakcií, bez skrátenia času využívania atrakcie
  • daľšie výhody

 

Bezpečné atrakcie Reatek spĺňajú normy využívania pre podujatia organizované pre verejnosť: firemné akcie, reklamné podujatia, deň detí, športové dni, eventy, predvádzacie akcie, festivaly, slávnostné otvorenia, výročia, mestské dni, jarmoky, hody, súkromné oslavy a pod.