Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » SKÁKACIE ATRAKCIE » Nafukovací Hrad TIGER


        

Nafukovací Hrad TIGER

Nafukovací skákací hrad TIGER

 

Číslo produktu: 001

PRENÁJOM SKÁKACIEHO HRADU TIGER

Nafukovacia atrakcia značky REATEK, profesionálna atrakcia s certifikátom bezpečnosti EN14760

Rozmer hradu: 5 x 4.5 m (22.5 m2) x výška 4m

Odporúčaný vek detí: 4 -12 rokov

Kapacita: 10-12 detí (podľa veku)


Na prevádzku je potrebná rovná plocha bez ostrých častí a elektrická prípojka na klasických 220V. Pri vstupe atrakcie je veľká podložka, na ktorej sa deti vyzúvajú – na atrakciu vstupujú bez obuvi. Deti vstupujú na atrakciu so súhlasom rodiča alebo zodpovednej dospelej osoby.


MINI hrad pre deti do 6 rokov len za 15 EUR bez DPH, možnosť priobjednať ku atrakcii.


Ponúkame na prenájom skákací nafukovací hrad TIGER. Klasická nafukovacia skákacia atrakcia - nafukovací hrad, ktorá pobaví všetky deti, je stále číslom 1 na všetkých akciách pre deti. Zabezpečujeme prenájom nafukovacieho a skákacieho hradu / hradov na podujatia, oslavy, eventy, párty a iné. Nafukovací hrad na prenájom má kapacitu až 12 detí.

Jednoduchá myšlienka skákať a hrať sa garantuje hodiny zábavy pre vaše deti na skákacom nafukovacom hrade. Naviac, nemusíte mať starosť, že by sa Vašim deťom niečo stalo nakoľko máte možnosť ich celý čas vidieť cez steny nafukovacieho hradu čo zaručuje maximálnu bezpečnosť. V cene prenájmu je služba inštalácia, technická obsluha a demontáž.

Navštívte našu FACEBOOK stránku - nájdete tu množstvo fotografí a tiež prebiehajúce akcie či iné zaujímavosti. Na rok 2018 prinášame veľa nových atrakcií, vyberte si našu profesionálnu spoločnosť na zabezpečenie prenájmov:


100% FULL-SERVICE:

- prenájom atrakcií zabezpečujeme ako kompletnú službu
- ceny zahŕňajú technické zabezpečenie a prevádzku atrakcie
- dobu prenájmu prispôsobíme Vášmu podujatiu, na miesto prenájmu chodíme s časovou rezervou potrebnou na prípravu atrakcie
- k veľkej detskej atrakcii prenajímame skákací hrad pre najmenších za symbolickú sumu

Naše nafukovacie hrady sú vhodné na rôzne podujatia ako sú: firemné akcie, reklamné podujatia, deň detí, športové dni, eventy, predvádzacie akcie, festivaly, slávnostné otvorenia, výročia, mestské dni, jarmoky, hody, taktiež súkromné oslavy a súkromné párty.