Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

REATEK SVK, s.r.o.
821 08 Bratislava
911 01 Trenčín
tel: +421 917 374 112
napíšte nám
+421 32 3811 404
obchod@prenajomatrakcii.sk

Úvod » PREDAJ REKLÁM

Predaj nafukovacej reklamy REATEK

NAFUKOVACIAREKLAMA.SK

VÝROBA - PREDAJ - SERVIS nafukovacej reklamy a reklamných nafukovacích pútačov. Prezrite si náš online katalóg nafukovacej reklamy alebo nás kontaktujte pre zaslanie cenníkov.

REATEK inflatables - európsky špecializovaný výrobca profesionálnej nafukovacej reklamy

Nafukovacia reklama a nafukovacie reklamné nosiče sú účinný a spoľahlivý spôsob ako upútať a osloviť, ako dostať do povedomia logo, značku, prebiehajúcu akciu spoločnosti, zvýrazniť značku, produkt, službu a dať o svojej ponuke či predajni vedieť.

Vyberte si z našej širokej ponuky: nafukovací reklamný stan, reklamná brána, reklamný oblúk, nafukovací billboard, nafukovacia obrazovka, reklamný svietiaci stĺp, vejúca postavička - airdancer, 3D nafukovací maskot, nafukovacia replika produktu, sezónne nafukovadlá s motívom, linková výroba nafukovacích reklamných produktov či zákazková výroba podľa zadania zákazníka.

V prípade záujmu nás kontaktujte: info@nafukovacieareklama.sk alebo +421 32 3811 404