Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » HRADY SO ŠMÝKAČKOU v 1 » Nafukovacie Interaktívne Kombo NEMO 4v1


        

Nafukovacie Interaktívne Kombo NEMO 4v1

Nafukovacie Interaktívne Kombo NEMO 4v1

 

Číslo produktu: 006

INTERAKTÍVNE KOMBO NEMO 4v1 - novinka

Nafukovacia atrakcia značky REATEK, profesionálna atrakcia s certifikátom bezpečnosti EN14960

Dobrodružná atrakcia so vstupom cez ústa žraloka, v ktorej deti nájdu preliezkové prvky ako valce, tunel, stĺpy, lezeckú časť na šmýkačku, šmýkačku a plochu na klasické skákanie. Vďaka všetkým tímto aktivitám výborne poslúži ako bezpečné, detské ihrisko alebo zábavné mestečko.

  • Rozmer atrakcie: 6 x 5 m (30 m2) x výška 4m
  • Odporúčaný vek detí: 4 -13 rokov
  • Kapacita: 12-16 detí (podľa veku)


 

Na prevádzku je potrebná rovná plocha bez ostrých častí a elektrická prípojka na klasických 220V. Pri vstupe atrakcie je veľká podložka, na ktorej sa deti vyzúvajú – na atrakciu vstupujú bez obuvi. Deti vstupujú na atrakciu so súhlasom rodiča alebo zodpovednej dospelej osoby.

 

Atraktívna atrakcia na prenájom s motívom žraloka, ktorá spája skákací hrad, prekážkovú dráhu a nafukovaciu šmýkačku. U nás v ponuke nájdete iba certfikované atrakcie, ktoré zaisťujú bezpečnú hru detí. Naviac, v cene prenájmu atrakcie je zahrnutá inštalácia, technická obsluha i demontáž atrakcie. Dobu prenájmu prispôsobíme Vaším požiadavkám

 

Referencie prenájom atrakcií, novinky a fotogaléria:

Staňte sa našim priateľom na Facebooku

Sledujte nás na Instagrame

Spojte sa s nami na LinkedIn

 

Atrakcie Reatek spĺňajú bezpečnostné normy využívania na učely verejných podujatí vrátane homologizovaných el. fukárov Gibbons: firemné akcie, reklamné podujatia, deň detí, športové dni, eventy, predvádzacie akcie, festivaly, slávnostné otvorenia, výročia, mestské dni, jarmoky, hody, súkromné oslavy a pod.