Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » ŠMÝKAČKY a KOMBÁ » Nafukovacie Maxi nafukovadlo - UFO


        

Nafukovacie Maxi nafukovadlo - UFO

Nafukovacie Maxi kombo Lietajúci tanier - UFO

 

Číslo produktu: 003/1

MAXI ŠMÝKAČKA a SKÁKADLO - UFO

Nafukovacia atrakcia značky REATEK, profesionálna atrakcia s certifikátom bezpečnosti EN14960

 

Nafukovacia šmýkačka a skákadlo s originálnym dizajnom UFO - nafukovacia atrakcia, ktorá zaručuje úspech pre každú akciu a event, kde je umiestnená. Táto atrakcia pokrývajúca skoro 100m štvorcových, siahajúca do výšky 7m sa stane okamžite dominantou celého podujatia a deti sa budú na nej baviť po celé hodiny - atrakcia UFO je jediná svojho druhu na Slovensku a v Čechách. Nafukovacia atrakciá na prenájom má kapacitu až 15-25 detí.

 

Na prevádzku je potrebná rovná plocha bez ostrých častí a elektrická prípojka na klasických 220V. Pri vstupe atrakcie je veľká podložka, na ktorej sa deti vyzúvajú – na atrakciu vstupujú bez obuvi. Deti vstupujú na atrakciu so súhlasom rodiča alebo zodpovednej dospelej osoby.

 

Referencie prenájom atrakcií, novinky a fotogaléria:

Staňte sa našim priateľom na Facebooku

Sledujte nás na Instagrame

Spojte sa s nami na LinkedIn

 

PREČO SI VYBRAŤ SPOLUPRÁCU S NAMI?

 

Atrakcie Reatek spĺňajú bezpečnostné normy využívania na učely verejných podujatí: firemné akcie, reklamné podujatia, deň detí, športové dni, eventy, predvádzacie akcie, festivaly, slávnostné otvorenia, výročia, mestské dni, jarmoky, hody, súkromné oslavy a pod.