Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » ŠMÝKAČKY a KOMBÁ » Nafukovacie Maxi nafukovadlo - UFO


        

Nafukovacie Maxi nafukovadlo - UFO

Nafukovacie Maxi kombo Lietajúci tanier - UFO

novinka akcia top produkt

 

Číslo produktu: 003/1

MAXI ŠMÝKAČKA a SKÁKADLO - UFO

Nafukovacia atrakcia značky REATEK, profesionálna atrakcia s certifikátom bezpečnosti EN14960

 

Nafukovacia šmýkačka a skákadlo s originálnym dizajnom UFO - nafukovacia atrakcia, ktorá zaručuje úspech pre každú akciu a event, kde je umiestnená. Táto atrakcia pokrývajúca skoro 100m štvorcových, siahajúca do výšky 7m sa stane okamžite dominantou celého podujatia a deti sa budú na nej baviť po celé hodiny - atrakcia UFO je jediná svojho druhu na Slovensku a v Čechách. Nafukovacia atrakciá na prenájom má kapacitu až 15-25 detí.

Rozmer atrakcie: 12 x 8 m (96 m2) x výška 7 m.

Odporúčaný vek detí: 4 -15 rokov

Kapacita: 15 - 25 detí (podľa veku)

Fotogaléria: pozrite si foto z akcií na našej FB stránke


Na prevádzku je potrebná rovná plocha bez ostrých častí a elektrická prípojka na klasických 220V. Pri vstupe atrakcie je veľká podložka, na ktorej sa deti vyzúvajú – na atrakciu vstupujú bez obuvi. Deti vstupujú na atrakciu so súhlasom rodiča alebo zodpovednej dospelej osoby.

 

MINI hrad pre deti do 6 rokov len za 15 EUR bez DPH, možnosť priobjednať ku každej atrakcii.


100% FULL-SERVICE:

- prenájom atrakcií zabezpečujeme ako kompletnú službu
- ceny zahŕňajú technické zabezpečenie a prevádzku atrakcie
- dobu prenájmu prispôsobíme Vášmu podujatiu, na miesto prenájmu chodíme s časovou rezervou potrebnou na prípravu atrakcie
- k veľkej detskej atrakcii prenajímame skákací hrad pre najmenších za symbolickú sumu

Naše nafukovacie atrakcie sú vhodné na rôzne podujatia ako sú: firemné akcie, reklamné podujatia, deň detí, športové dni, eventy, predvádzacie akcie, festivaly, slávnostné otvorenia, výročia, mestské dni, jarmoky, hody, taktiež súkromné oslavy a súkromné párty.