KONTAKTY

REATEK, s.r.o.
Klincová 37
821 08 Bratislava
tel: +421 917 374 112
fax: +421 32 3811 404
obchod@reatek.sk
+421 905 671 158

Úvod » REKLAMNÉ EVENTY

Nafukovacie reklamy

Prenájom nafukovacej reklamy a atrakcií na reklamné eventy

Ak hľadáte prenájom originálnej a výraznej reklamy alebo atrakcie na reklamný event, marketingové podujatie, promo podujatie, propagačnú akciu, výstavu, sprievodný program, prezentačné podujatie alebo prenájom reklamy na inú reklamnú udalosť, ste na správnom mieste. Využite možnosť prenájmu nafukovacej reklamy, ktorá je výrazná nadrozmerná a púta už z diaľky. Oslovte a zasiahnite cieľovú skupinu efektívne a novým spôsobom, ktorý Vás odlíši od konkurencie. Slabnúci vplyv klasickej reklamy je hlavný dôvod prečo malé a stredné firmy využívajú nové marketingové trendy ako prenájom atrakcií spojené s vytváraním dojmov a zážitkov.

Naše reklamné pútače, reklamny a atrakcie na prenájom je možné obrandovať vašou reklamou. Zabezpečíme potlač Vašej reklamy a jej umiestnenie na nafukovaciu reklamnú bránu, vejúcu postavičku alebo reklamnú atrakciu.

Využite prenájom atrakcií športových, súťažných, detských alebo adrenalínových atrakcií  na účely moderného marketingu. Prenájom atrakcií ako nový marektingový, reklamný nástroj pre získanie zákazníkova a vytvorenie pozitívnych emócii, zážitkov a dojmov spojených so značkou, produktom alebo službou.


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie