Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » REKLAMNÉ EVENTY

Nafukovacie reklamy

Prenájom nafukovacej reklamy a atrakcií na reklamné eventy

 

Ak hľadáte prenájom originálnej a výraznej reklamy alebo atrakcie na reklamný event, marketingové podujatie, promo podujatie, propagačnú akciu, výstavu, sprievodný program, prezentačné podujatie alebo prenájom reklamy na inú reklamnú udalosť, ste na správnom mieste. Využite možnosť prenájmu nafukovacej reklamy, ktorá je výrazná nadrozmerná a púta už z diaľky. Oslovte a zasiahnite cieľovú skupinu efektívne a novým spôsobom, ktorý Vás odlíši od konkurencie. Slabnúci vplyv klasickej reklamy je hlavný dôvod prečo malé a stredné firmy využívajú nové marketingové trendy ako prenájom atrakcií spojené s vytváraním dojmov a zážitkov.

 

Naše reklamné pútače, reklamny a atrakcie na prenájom je možné obrandovať vašou reklamou. Zabezpečíme potlač Vašej reklamy a jej umiestnenie na nafukovaciu reklamnú bránu, vejúcu postavičku alebo reklamnú atrakciu.

 

Využite prenájom atrakcií športových, súťažných, detských alebo adrenalínových atrakcií  na účely moderného marketingu. Prenájom atrakcií ako nový marektingový, reklamný nástroj pre získanie zákazníkova a vytvorenie pozitívnych emócii, zážitkov a dojmov spojených so značkou, produktom alebo službou.

 

referencie


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšieStaňte sa našim priateľom na Facebooku

Sledujte nás na Instagrame

Spojte sa s nami na LinkedIn