Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » HRADY SO ŠMÝKAČKOU v 1 » Nafukovacie Maxi Kombo Madagaskar


    

Nafukovacie Maxi Kombo Madagaskar

Nafukovacie Maxi Madagaskar 4v1

 

Číslo produktu: 003

MAXI KOMBO Madagaskar 4 v 1

Nafukovacia atrakcia značky REATEK, profesionálna atrakcia s certifikátom bezpečnosti EN14960

Nafukovacie Maxi kombo s motívom Madagaskar je atraktívnou a zábavnou atrakciou a navyše spája skákací hrad a šmýkačku v jednom.

 • Rozmer atrakcie: 6 x 6 m (36 m2) x výška 5 m
 • Odporúčaný vek detí: 4 -14 rokov
 • Kapacita: 15-18 detí (podľa veku)

 

 

Na prevádzku je potrebná rovná plocha bez ostrých častí a elektrická prípojka na klasických 220V. Pri vstupe atrakcie je veľká podložka, na ktorej sa deti vyzúvajú – na atrakciu vstupujú bez obuvi. Deti vstupujú na atrakciu so súhlasom rodiča alebo zodpovednej dospelej osoby.

 

Referencie prenájom atrakcií, novinky a fotogaléria:

Staňte sa našim priateľom na Facebooku

Sledujte nás na Instagrame

Spojte sa s nami na LinkedIn

 

Ponúkame Vám na prenájom univerzálnejšiu atrakciu - nafukovacie kombo, ktoré spája nafukovací hrad, šmýkačku aj preliezačku. Nafukovacia skákacia atrakcia - nafukovacie kombo, pobaví všetky deti a stala sa obľúbenou atrakciou na základe výberu zákazníkov. Zabezpečujeme prenájom nafukovacieho a skákacieho hradu + šmýkačky a preliezačky v jednom. Nafukovacie atrakcia - kombo ZOO na prenájom má kapacitu až 15-18 detí. Dobu prenájmu prispôsobíme Vaším požiadavkám !

 

Jednoduchá myšlienka skákať, šmýkať a hrať sa garantuje hodiny zábavy pre deti. U nás v ponuke nájdete iba certfikované atrakcie, ktoré zaisťujú bezpečnú hru detí. Naviac, v cene prenájmu atrakcie je zahrnutá inštalácia, technická obsluha i demontáž atrakcie. Fotogaléria

 

PREČO SI VYBRAŤ SPOLUPRÁCU S NAMI?

KOMPLETNÁ SLUŽBA:

 • prenájom atrakcií zabezpečujeme ako kompletnú službu
 • ceny zahŕňajú technickú prípravu a prevádzku atrakcie
 • garancia termínu
 • príchod s časovou rezervou potrebnou na prípravu atrakcií, bez skrátenia času využívania atrakcie
 • daľšie výhody

 

Atrakcie Reatek spĺňajú bezpečnostné normy využívania na učely verejných podujatí vrátane el. fukárov Gibbons: firemné akcie, reklamné podujatia, deň detí, športové dni, eventy, predvádzacie akcie, festivaly, slávnostné otvorenia, výročia, mestské dni, jarmoky, hody, súkromné oslavy a pod.