Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


Úvod » SKÁKACIE ATRAKCIE » Nafukovací Hrad TIGER


    

Nafukovací Hrad TIGER

Nafukovací skákací hrad TIGER

 

Číslo produktu: 001

PRENÁJOM SKÁKACIEHO HRADU TIGER

Nafukovacia atrakcia značky REATEK, profesionálna atrakcia s certifikátom bezpečnosti EN14960

 • Rozmer hradu: 5 x 4.5 m (22.5 m2) x výška 4m
 • Odporúčaný vek detí: 4 -12 rokov
 • Kapacita: 10-12 detí (podľa veku)


 

Na prevádzku je potrebná rovná plocha bez ostrých častí a elektrická prípojka na klasických 220V. Pri vstupe atrakcie je veľká podložka, na ktorej sa deti vyzúvajú – na atrakciu vstupujú bez obuvi. Deti vstupujú na atrakciu so súhlasom rodiča alebo zodpovednej dospelej osoby.

 

Referencie prenájom atrakcií, novinky a fotogaléria:

Staňte sa našim priateľom na Facebooku

Sledujte nás na Instagrame

Spojte sa s nami na LinkedIn

 

Ponúkame na prenájom skákací nafukovací hrad TIGER. Klasická nafukovacia, skákacia atrakcia - nafukovací hrad, ktorá pobaví všetky deti. Zabezpečujeme prenájom nafukovacieho a skákacieho hradu / hradov na podujatia, oslavy, eventy, párty a iné. Nafukovací hrad na prenájom má max. kapacitu 12 detí.

 

Jednoduchá myšlienka skákať a hrať sa garantuje hodiny zábavy pre vaše deti na skákacom nafukovacom hrade. Naviac, nemusíte mať starosť, že by sa Vašim deťom niečo stalo nakoľko máte možnosť ich celý čas vidieť cez steny nafukovacieho hradu čo zaručuje maximálnu bezpečnosť. V cene prenájmu je služba inštalácia, technická obsluha a demontáž. Fotogaléria

 

PREČO SI VYBRAŤ SPOLUPRÁCU S NAMI?

KOMPLETNÁ SLUŽBA:

 • prenájom atrakcií zabezpečujeme ako kompletnú službu
 • ceny zahŕňajú technickú prípravu a prevádzku atrakcie
 • garancia termínu
 • príchod s časovou rezervou potrebnou na prípravu atrakcií, bez skrátenia času využívania atrakcie
 • daľšie výhody

 

 

 

 

Atrakcie Reatek spĺňajú bezpečnostné normy využívania na učely verejných podujatí vrátane homologizovaných el. fukárov Gibbons: firemné akcie, reklamné podujatia, deň detí, športové dni, eventy, predvádzacie akcie, festivaly, slávnostné otvorenia, výročia, mestské dni, jarmoky, hody, súkromné oslavy a pod.