Close

Katalóg zábavných atrakcií - skákacie atrakcie

Hrad Mimoni

Skákací hrad s motívom populárnych Mimoňov z rozprávky Ja, Zloduch. Atrakcia obsahuje bohatú skákaciu plochu s prekážkami a mini šmýkľavku. Disponuje prehľadnými stenami, čiže svoje ratolesti máte stále pod dohľadom. Hrad je vhodný pre menšie a dospievajúce deti.

Frozen - Ľadové kráľovstvo

Skákacia atrakcia s rozprávkovým motívom Frozen. Hrad obsahuje veľkú skákaciu plochu, kde sa môžu deti dosýtosti vyblázniť. Hrad taktiež disponuje zakryvenou šmýkľavkou. Vďaka priehľadným stenám máte svoje detičky neustále pod kontrolou.

Hrad Walt Disney

Mega skákací hrad s motívom Walt Disney. Hrad obsahuje veľkú skákaciu plochu, minitunel, prekážky a šmýkľavku. Vďaka obrovským rozmerom a bohatému farebnému spracovaniu si hneď získa oči a srdcia detičiek, aj dospievajúcich užívateľov

Ponúkame prenájom širokého spektra skákacích atrakcií pre rodinné oslavy, obecné udalosti, mestské podujatia a firemné akcie. Skákacie hrady ponúkame v rôznych veľkostných aj grafických prevedeniach.

 

Vyberte si z našej širokej ponuky prenájmu nafukovacích atrakcií pre deti, skákacích hradov a nafukovacích hradov so šmýkačkou. Atrakcie s moderným dizajnom, veselou témou a garanciou bezpečnosti.

Mimoni hrad skákací

Už viac ako 5 rokov zabezpečujeme prenájom zábavných atrakcií. Medzi našich spokojných klientov i zákazníkov patria obce, mestá, organizácie, eventové i marketingové agentúry, známe značky a úspešné firmy. Našim zákazníkom ponúkame výhradne profesionálne, dizajnové nafukovacie atrakcie i reklamy, určené na komerčné využívanie, odolné voči intenzívnej záťaži a určené pre veľkokapacitnú záťaž.

Všetky prenájmové atrakcie majú požadovanú certifikáciu EN14960, rovnako ako homologizované el. fukáre. Dbáme nielen na kvalitu a bezpečnosť zábavných atrakcií ale kladieme dôraz na celkové profesionálne a spoľahlivé zabezpečenie služby prenájom atrakcií. Naše skúsenosti, školený tím a radosť zo spolupráce sú našimi devízami, o ktoré sa chceme podeliť s každým zákazníkom. Záleží nám na tom aby každá zabezpečená služba bola pre našich zákazníkov prínosom, úspechom a aby sme ako subdodávateľ boli výhodným partnerom.