Close

Nafukovací hrad Mimoň

Máša a medveď

Skákací hrad s malou šmýkľavkou s motívom obľúbenej detskej rozprávky Máša a medveď. Hrad je vhodný aj pre najmenších vďaka jednoduchému spracovaniu a prehľadným stenám hradu. Vďaka malým rozmerom je vhodný aj na rodinné a detské oslavy pre vaše ratolesti.

Žralok

Skákací hrad pre deti s motívom žraloka z rozprávky Hľadá sa Nemo. Hrad je vhodný pre menšie aj dospievajúce deti, ktoré si užijú v „žralokovi“ kopu zábavy vďaka bohatej skákacej ploche a šmýkľavke. Vďaka kompaktným rozmerom je vhodný aj na rodinné a detské oslavy.

Psia hliadka

Jednoduchá skákacia atrakcia s motívom rozprávky ‚Psia hliadka‘. Skákací hrad je vhodný pre najmenších užívateľov. Vďaka malým rozmerom je vhodný aj na rodinné oslavy a detské akcie.

Zvlášť pre našich najnáročnejších a najobľúbenejších zákazníkov – deti ponúkame najširšiu ponuku atrakcií na prenájom. Aby zažili tie najkrajšie chvíle, pripravili sme množstvo balíkov a kombinácii prenájmu atrakcií. Atrakcie sú pre deti rôznych vekových kategórii, aby sa zahrali a strávili veselé chvíle s kamarátmi. Každý balík atrakcií na prenájom je cenovo zvýhodnený a obsahuje kombinácie 2 a viac atrakcií. Zábavné skákacie hrady a šmýkačky na detské oslavy a detské akcie sú ideálnym darčekom pre všetky deti.

Mimoni hrad skákací

Už viac ako 5 rokov zabezpečujeme prenájom zábavných atrakcií. Medzi našich spokojných klientov i zákazníkov patria obce, mestá, organizácie, eventové i marketingové agentúry, známe značky a úspešné firmy. Našim zákazníkom ponúkame výhradne profesionálne, dizajnové nafukovacie atrakcie i reklamy, určené na komerčné využívanie, odolné voči intenzívnej záťaži a určené pre veľkokapacitnú záťaž.

Všetky prenájmové atrakcie majú požadovanú certifikáciu EN14960, rovnako ako homologizované el. fukáre. Dbáme nielen na kvalitu a bezpečnosť zábavných atrakcií ale kladieme dôraz na celkové profesionálne a spoľahlivé zabezpečenie služby prenájom atrakcií. Naše skúsenosti, školený tím a radosť zo spolupráce sú našimi devízami, o ktoré sa chceme podeliť s každým zákazníkom. Záleží nám na tom aby každá zabezpečená služba bola pre našich zákazníkov prínosom, úspechom a aby sme ako subdodávateľ boli výhodným partnerom.